Сервісне обслуговування

Сервісний-центр у Києві
Сервісне обслуговування здійснюється компаніею F1 Center!
Адреса центрів обслуговування клієнтів www.f1center.ua

Режим роботи центрів сервісного обслуговування

Пн — Пт: з 9:00 до 19:30
Сб: с 10:00 до 16:00
Нд: вихідний

Контакти

Телефон: 0 (800) 800-018


УВАГА: гарантійні умови на продукцію Onkyo
Гарантія та обмін грамплатівок

Важливо!

Якщо ваша нова грамплатівка не відтворюється на програвачі так, як повинна[1] та вам чутно якісь споторення[2], то це недоліки програвання. Вони виникають, коли програвач не можна налаштувати-відрегулювати так, щоб забезпечити компенсацію сили кочення (anti-skate) та зусилля притискання (tracking force)[3], з яким голка входить в канавки платівки, то, швидше за все, причиною цього є саме несумісність або недосконала конструкція самої вертушки.

Такі негаразди часто спостерігаються з програвачами котрі часто виглядають як валізки. Валізки-програвачі від таких брендів, як CROSLEY, Auna, Daklin, Camry, Fenton, iON, Hykker, Lenco, Victrola, Voksun. Подібні випадки трапляються також з іншими програвачами, які мають однакову конструкцію тонарма[4], але випускаються під різними брендами.

Іншими словами, якщо виникли проблеми зі звуком під час прослуховування, це може бути ознакой проблем з вашим аудіообладнанням, таким як грамплатівка, голка, тонарм або сам програвач. У такому випадку може знадобитися перевірка та можливе налаштування обладнання або заміна деяких його компонентів[5]. Ми рекомендуємо звернутися до нас з цими питаннями, щоб надати консультацію та приняти зважене рішення щодо ситуації, що склалася.

Будь ласка, зверніть увагу, що відповідно до додатку 3 до Постанови Кабінету Міністрів України про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів"[6], аудіо та відеозаписи входять до переліку товарів належної якості, які не можуть бути обмінені або повернені.

Мастеринг[7], ремастеринг[8] або звучання матеріалу релізу (альбом чи збірка), а також будь-які інші аудіальні особливості не розглядаються як дефекти і не можуть бути причиною для обміну або поверненню платівок.[1] Нова грамплатівка повинна відтворюватися на якісному та налаштованому програвачі без проблем.
[2] Чутно скрежет або посторонні звукі або випадкові шуми, голка ковзає по платівці або, навпаки, голка заїдає на одному місці по колу.
[3] Це не передбачено виробникорм в конструкції тонарма програвача. Важливо знати, якщо притискна вага (tracking force) занадто велика, це не тільки робить звучання більш глухим і менш чуйним, але й шкодить платівці через надмірний вплив та руйнує канавки. За занадто низького значення притискної сили звук виявляється нещільним і беззмістовним, а голка може перескакувати з канавки на канавку, пошкоджуючи поверхню платівки. Антискейтинг (anti-skate) впливає на правильний рух голки по платівці. Налаштувавши це добре, голка пройде через вінілові канавки правильно, не пошкодивши їх. Точність налаштування програвача винятково важлива, і неправильне налаштування або його неможливість - одна з найдорожчих помилок, яких припускається власник фонотеки.
[4] Немає налаштувань тонарма та звукознімача.
[5] Пасок, голка (стилус), головка звукознимача.
[6] Додаток № 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 Посилання: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF#Text
[7] Процес оптимізації якості звуку фінального міксу, щоб він добре звучав у найрізноманітніших системах відтворення звуку.
[8] Ремастеринг - заново зведений або оброблений звуковий матеріал релізу, що раніше видавався, на більш досконалому обладнанні. Під час ремастерингу запис піддається обробці, під час якої прибираються різні дефекти запису.