DALI Oberon 1 - якісна пара колонок. «П'ять зірок» від What Hi-Fi

Posted by admin 06.12.2018 0 Comment(s) Hi-Fi події,

Якісна пара спікерів з невибагливою природою.

ВЕРДИКТ:

Oberon 1 - відмінний вибір, якщо ви шукаєте високоякісну невелику колонку з невимушеним характером.

ЗА:

 • Вагомий і чіткий звук
 • Відмінна передача вокалу
 • прекрасно зроблено

Озираючись назад, ми не повинні були дивуватися якості Oberon 1 від DALI. DALI має блискучий послужний список в цій доступною серії, починаючи з підлогового брата героя нашого метеріали, Oberon 5, вже отримав Премію 2018 «What Hi-Fi? Awards ». Проте, ми виявилися все ще недостатньо підготовлені до звуку, який почули від цих невеликих систем.

Конструкція і сумісність:

Що стосується розміру кабінету, то DALI Oberon 1 строго дотримуються кон'юнктури в цьому відношенні. Вони мають двосторонній, задні-портований корпус, як і у багатьох подібних. Але подивіться уважно, і ви знайдете області, де інженери DALI намагалися «отримати вигоду».

В твітері використовується м'який купол діаметром 29 мм, який, як стверджується, значно легше, ніж у більшості аналогів. Розмір - більше звичайного (більшість мембран твітера мають розмір 25 мм), і це означає, що він може звучати нижче частоти, характерною для альтернативних систем, що дозволяє краще інтегруватися з низько- среднечастотним діапазоном і генерувати більше високий звуковий тиск при меншій амплітуді.

Велика увага була приділена рухомий системі управління звуком, який виходить від тильної поверхні купола, таким чином щоб він не порушував фронтальне випромінювання.

Рухаючись вниз по частотному діапазону, переходимо до 13-см низько- Середньочастотні драйверу, який використовує один з фірмових дифузорів з композиту з деревними волокнами. DALI довгий час вважає за краще цей матеріал через його малої маси, жорсткості і антирезонансних властивостей. Випромінювач середини/баса і твітер об'єднані «однопровідним» кросовером. Відсутність bi-wiring не є проблемою в даному випадку. Воно спрощує систему і дозволяє користувачеві сконцентрувати свій бюджет на одному високоякісному кабелі гучномовця замість того, щоб розподіляти витрати між двома джерелами.

Корпус Oberon, виконаний з МДФ, - міцний і красиво виготовлений. Пропонується чотири варіанти обробки - чорний ясен, білий, темний горіх і світлий дуб, як у зразку з нашого огляду. При висоті 27 см, ці спікери досить компактні, щоб ненав'язливо вписується в більшість інтер'єрів.

DALI спробував зробити цю колонку якомога більш універсальною, забезпечивши навіть фіксацію на задній панелі, щоб спростити настінний монтаж. Хоча при установці впритул до стіни ці колонки звучать помітно більш збалансовано, ніж більшість суперників, якщо це можливо, ми рекомендуємо відсунути їх приблизно на 30 см в сторону слухачів, щоб максимально використовувати їх чудову стерео сцену і яскравість среднечастотного діапазону.

Що стосується партнерського обладнання, то в той час, як ми отримуємо хороші результати з CD-плеєром Marantz CD6006 і відповідним підсилювачем, у цих полочніков більш ніж достатній рівень, щоб виправдати використання електроніки, в чотири рази дорожче згаданої пари. Це багато що говорить про дозвіл і загальної прозорості Oberon 1.

ЗВУК:

Колонки такого маленького розміру ніколи не бувають здатні генерувати багато басів. Порівняйте ці DALI з такими колонками, як QX-2, що володіють більшими габаритами, і ви виявите, що на низьких частотах не існує того ж рівня звукового тиску або потужності. Це відбувається за законами фізики, які роблять звучання таким, яким воно є, а у нас залишився дивовижно артикульовані джерело, який об'єднаний зі сміливістю і природного натуральністю з такою вишуканістю і проникливістю, яка рідко зустрічається на цьому рівні.

Oberon 1 приголомшують подачею вокального матеріалу. Ми слухали таку музику, як Tracy Chapman Telling Stories, Van Morrison Moondance і Bon Iver For Emma, Forever Ago і захоплювалися тим, як ці спікери відтворюють вокальні партії настільки точно і виразно. Вам потрібно буде підійти ближче до чотиризначним цінників, щоб отримати щось краще в цьому відношенні. Є акустика, що надає не менш інформації, але мало хто зразки видають її з таким почуттям, пристрастю і ентузіазмом.

Тонічно вони добре відбудовані, з гладкими верхами, які все ще мають багато гостроти і насиченим основним діапазоном, який звучить вражаюче, впевнено і масштабно. Це контрольоване співвідношення залишається незмінним навіть на більш високих рівнях гучності, коли більшість суперників починають переходити на більш жорсткий звук.

Ми були вражені тим, як ці системи передають широку динаміку «The Rite Of Spring» Стравінського. Їм вдається сформувати експансивну і різко сфокусовану звукову сцену, яка залишається стабільною незалежно від складності записи.

Великі за розмірами суперники будуть мати більш масштабними звуковими можливостями, але вони не перевершують цих DALI, коли справа доходить до позиціонування або формування сцени в кімнаті. Це здатність Oberon не тільки розкривати багато інформації, але і організовувати її в музично-зв'язковому ключі, дійсно відрізняє їх від інших.

висновки:

На перший погляд, вони можуть виглядати як шикарна пара Spektor 2, і, безумовно, тут є деяка схожість. Але почніть слухати Oberon 1 в складі правильно складеної системи, і ви виявите, що вони здатні до того акустичному перевазі, на яке тільки можуть бути здатні молодші спікери. Але крім обмежень розміру, вони відтворюють звук, до якості якого може наблизитися тільки найкраще в цьому діапазоні.

Якщо ви шукаєте невелику пару спікерів, ми не бачимо нічого більш підходящого, ніж ці DALI. Вони дійсно хороші.

Технічні характеристики DALI OBERON 1:

 • Поличне розміщення - Так
 • Чутливість (дБ/Вт/м) - 86
 • Імпеданс (Ом) - 6
 • Максимальна потужність (Вт) - 100
 • bi-wiring - Ні
 • Оздоблення, варіантів - 4
 • Розміри, ВхШхГ (см) - 27 x 16 x 23

оцінки:

 • Звук - 5
 • Сумісність - 5
 • Конструкція - 5

Джерело: whathifi.com

Приєднуйтесь до telegram-чату, де всі свої, і де можна поспілкуватись у будь-який час!

Leave a Comment