Автоматичний програвач вінілу Denon DP-300F. Тест

Posted by admin 04.08.2022 0 Comment(s) Hi-Fi події,

Відродження вінілу продовжується у 2022 році, тому ми продовжуємо робити огляди на програвачі вінілових платівок. Зараз на ринку представлена ​​велика кількість моделей з різним функціоналом та можливостями, що ускладнює процес вибору відповідного програвача. І правда, у вільному доступі є маса хороших варіантів, особливо для любителів-початківців, які тільки починають займатися вінілом. Якщо ви ще досить слабко орієнтуєтеся в технологіях програвачів платівок та відповідних технічних термінах, то Denon DP-300F – чудовий вибір для вас, оскільки він повністю автоматичний.

Ви можете просто натиснути кнопку для запуску та зупинки відтворення, тобто вам не доведеться переміщати тонар і регулювати його положення вручну. Як тільки звукознімач дійде до кінця платівки, тонарм автоматично підніметься і повернеться у вихідне положення, що запобігає передчасному зносу голки.

Ми більш ніж впевнені, що досвідчених аудіофілів не вразить Denon DP-300F, проте новачки, які шукають якісний апарат за доступною ціною, знайдуть його досить хорошим звуком. Особливо це актуально для тих, хто не має якісних колонок або навушників.

Denon DP-300F дизайн

DP-300F – це вініловий програвач, дизайн якого знаходиться на межі футуризму та класики, краси та прагматичності. Його столик покритий чорною фарбою (або срібною), яка має неоднорідний колір, з чимось схожим на металеву лусочку.

Програвач Denon DP-300F має ремінний привід, що означає, що його алюмінієвий диск добре демпфує вібрації двигуна. Цоколь також відносно добре демпфований, проте він справляється з резонансами порівняно з програвателями Hi-Fi початкового рівня, такими як Pro-Ject Debut Carbon.

Пластиковий тонарм має пряму конструкцію і має головку, що замінюється, що спрощує заміну картриджа. Ви можете купити додаткові головки та приєднати інші картриджі та голки, щоб поекспериментувати зі звуком.

Denon DP-300F можна вважати одним із кращих варіантів для недосвідчених користувачів з багатьох причин, одна з яких – відсутність необхідності заміни ременя для регулювання швидкості відтворення з 33 ⅓ об/хв на 45 об/хв. Натомість поруч із тонармом є кнопка, за допомогою якої можна перемикатися між швидкостями відтворення.

Так як 33 ⅓ і 45 є найбільш поширеними режимами, в даному програвачі відсутня підтримка відтворення зі швидкістю 78 об / хв, що в будь-якому випадку не є дуже поширеним форматом запису. Хоча цілком можливо, що багато користувачів знайшли б застосування своїм ексклюзивним записам, якби Denon додали цю опцію в свій програвач.

Внизу, під кнопкою налаштування швидкості, знаходиться кнопка для вибору розміру грамплатівки: 12-дюймів (30 см) або 7-дюймів (17 см) - але якщо ці розміри вам не підходять, ви можете вручну поставити голку в потрібне положення за допомогою важеля тонарма .

Єдине, що у нас здивувало в дизайні Denon DP-300F, це те, що перемикач, виділений для вбудованого фонокоректора, знаходиться за пластиною, а це означає, що вам доведеться підняти килимок і повернути пластину, щоб отримати доступ до вимикача. Це досить незначна проблема, оскільки вам швидше за все не доведеться занадто часто взаємодіяти з перемикачем.

Перевірка звуку

Denon DP-300F поставляється з власним картриджем Denon DSN-85 та стілусом. Всі компоненти знаходяться на початковому рівні цінового діапазону, в результаті ми отримали плеєр, який відтворює звук середньої якості.

Які тут є недоліки? Що стосується звукового підпису, то високим частотам не вистачає відкритості, а від басів ми очікуємо більшої міри контролю та більшої чіткості. Проте, характер відтворення кардинально змінюється, якщо замінити штатний звукознімач за 50 доларів більш якісну альтернативу.

Відмінною рисою Denon DP-300F є простота налаштування та керування. Якщо ви ніколи раніше не встановлювали тонарм програвача та голівку звукознімача, і тепер це завдання здається занадто трудомістким, то ви будете в захваті від автоматизації процесу настроювання вінілового програвача Denon.

Єдиним значним недоліком, який може стати причиною того, що покупець передумає купувати DP-300F, є той факт, що програвач Denon не має вихід USB для відтворення цифрових записів з ваших пристроїв. Тим не менш, багато з сьогоднішніх платівок містять вбудовані перетворювачі, забезпечуючи обробку та відтворення MP3-файлів. Любителі традиційної акустики можуть легко обходитися без USB-виходу.

Denon DP-300F відгуки

Якщо все, що вам потрібно, це слухати свої записи в хорошій якості і не турбуватися про багатоетапне налаштування, передчасне зношування голки або складне управління, то програвач вінілових дисків Denon DP-300F знаходиться у верхній частині вашого списку відповідних пристроїв. Функціонал даної моделі дозволяє вам почати прослуховування своїх дисків практично відразу після розпакування замість того, щоб возитися зі складними компонентами та збирати програвач частинами самостійно.

Для поціновувачів з достатнім досвідом, акцентуємо увагу на тому, що не варто очікувати, що він звучатиме так само добре, як ручні програвачі, які вимагають більше часу та зусиль від користувача. Denon DP-300F у багатьох аспектах перевершує програвачі початкового рівня, зокрема завдяки своїм технічним характеристикам. При цьому він пропонує комфортне використання та звукову продуктивність на досить високому рівні.

Також вам буде цікаво: Налаштування тонарма у програвачі вінілових дисків Denon DP-300F

Технічні характеристики

 • Тип керування: автоматика
 • Тип приводу: пасиковий
 • Двигун: постійного струму
 • Швидкості: 33⅓, 45 об/хв
 • Тонарм: поворотний, прямий
 • Ефективна довжина тонарма: 221.5 мм
 • Картридж у комплекті: Denon DSN-85
 • Тип картриджа: ММ
 • Вбудований фонокоректор: Є (керований)
 • Вихідна напруга: 2,5 мВ (еквалайзер вимкнено) / 150 мВ (еквалайзер увімкнено)
 • Частотний діапазон: 20 Гц – 22 кГц
 • Співвідношення сигнал/шум: 60 дБ
 • Розміри (Ш х В х Г): 434 x 122 x 381 мм (з опущеною кришкою)
 • Вага: 5.5 кг

Автор публікації Stereo News

Leave a Comment