Бездротова Wi-Fi система Denon Home 250: звук, дизайн, дружність. Огляд

Posted by admin 19.10.2022 0 Comment(s) Hi-Fi події,

Дизайн

Denon Home 250 - одна з трьох мультирум-колонок серії Home від відомого виробника Hi-Fi. 250-а займає середню позицію між двома родичами - компактним Denon Home 150 і практично повнорозмірним продуктом Denon Home 350. У розмірах 295x216x120 мм, Home 250 легко поміститься в невеликому прямокутнику на полиці або на столі.

Причому якщо 250-а виявиться першим і поки що єдиним представником мултирум-родини HEOS у вашій оселі, колонку цілком зручно переносити з собою - в задній стінці передбачена заглиблена ергономічна ручка.

Внутрішнє місце Denon Home 250 заповнено досить щільно. Окрім серйозної електроніки, в корпусі знайшлося місце чотирьом окремим динамікам — це два 19-мм твітери та два 100-мм вуфери, які підкріплені 133-мм «пасивним радіатором». Разом вони готові відтворити повнодіапазонний саунд, що спирається на потужний, низький бас. Кожен драйвер працює від власного підсилювача класу D. Denon Home 250 пропонує справжню стереофонію.

Все це ідеально обгорнуте зовні темно-сірою або майже білою тканиною. Нам дістався чорний варіант. І, до речі, побоювання про те, що така поверхня боїться вологи і схильна до забруднень, можна відкинути: корпус покритий водонепроникною і брудовідштовхувальною плівкою. Тобто проблем з використанням Denon Home 250 на кухні бути немає.

Дружність

Про те, що колонка готова до роботи, свідчить мерехтіння світлодіодного індикатора-риски внизу передньої панелі. Він зроблений багатобарвним і здатний блимати, — поєднання цих ознак інформує про стан пристрою. Жодних органів управління на корпусі, на перший погляд, немає. Denon не був би собою, якби не вигадав у цьому напрямі чогось з ефектом «Вау!».

Управління здійснюються з сенсорної панелі, на яку перетворюється вся верхня скляна площина корпусу. Всі її кнопки підсвічуються, це якщо піднести до верхньої частини руку. Home 250 «відчуває» наближення руки власника вже сантиметрів з десяти. Спалахують кнопки відтворення/паузи, регулятори гучності та три кнопки швидкого вибору, що дозволяють швидко перемикатися між різними джерелами музики.

Крім сенсорів наближення, Denon Home 250 обладнаний вбудованими мікрофонами дальньої дії для виявлення голосових команд. В інструкціі можна прочитати, що розумна бездротова колонка Denon Home 250 обладнана Bluetooth, Wi-Fi, працює з AirPlay 2, а також має вбудовану фірмову систему мультирум HEOS.

Залежно від уподобань майбутнього власника, Home 250 може підключатися до джерел аудіо у безліч способів. Крім портів USB, 3,5 мм та Ethernet, він забезпечує бездротове відтворення музики через Bluetooth та Apple Airplay. Комусь сподобається вбудована підтримка Spotify Connect. Крім того, апарат здатний приймати тисячі (а може, десятки тисяч – підрахувати не вдається) інтернет-радіостанцій через TuneIn.

Для повного дистанційного доступу до всіх функцій пристрою застосовується мобільний додаток HEOS, доступний як для Android, так і для iOS. До списку можливих потокових платформ також входять Deezer, Amazon Music HD та Tidal. Любителів аудіо високої роздільної здатності порадує робота з файлами FLAC 192 кГц/24 біт, WAV, ALAC та DSD 2,8/5,6 МГц.

Так чи інакше, але експлуатація Home 250 «на повну» не вимагає жодних додаткових знань чи умінь. Мається на увазі грамотне використання мобільних гаджетів, розуміння принципу дії домашньої комп'ютерної мережі та наявність улюблених стрімінгових платформ (хоча пристрій готовий повністю виправдати себе і без них).

Налаштування дуже просте, по-справжньому дружній інтерфейс мобільного додатка HEOS сам проведе новачка через весь процес. Додавши Home 250 в домашню мережу Wi-Fi, можна натиснути кнопку «Музика», і вибрати один із безлічі стрімінгових сервісів, включаючи TuneIn, Amazon Music, Deezer, Tidal та SoundCloud. Таким же чином доступні сховища музичних файлів у домашній мережі, на будь-якому підключеному USB-накопичувачі або в пам'яті смартфона. І доречі, улюблені джерела аудіо можна "завести" на одну з трьох сенсорних кнопок у лівій частині скляної панелі керування.

Звук

Звук Denon Home 250 цілком самодостатній. Він запросто заповнює собою кімнату середніх розмірів на рівні, достатньому для веселої вечірки. Фірма радить поставити колонку на відстані від 5 до 25 см від стіни (цієї дистанцією можна «погратися», змінюючи відтінки відтворення басу). Серед кімнати Home 250 звучить трохи розлогіше, біля стіни - максимально чітко і зібрано.

Ще один "Вау-ефект" викликає саме саунд цієї колонки. Він набагато більше очікуваного, створюючи певний «розрив шаблону». Звук набагато масштабніший, ніж можна очікувати від пристрою, компактність і сам дизайн якого відмінно доповнює інтер'єр, але ж не домінує в ньому.

Ще одна приємна особливість – Home 250 не напружується. Тихо чи голосно, зовсім тихо чи зовсім голосно — звук створює постійну, рівну присутність. Це найважливо на низьких частотах, рівень яких, як і весь спектр у Home 250 залишається постійним. Вокал та окремі інструменти на середніх частотах також звучать детально та розгорнуто. Помітних спотворень немає, навіть якщо збільшити гучність майже на максимум. Це при тому, що такий максимум легко може стати приводом для знайомства з сусідами.

На комфортній гучності звучання колонки по-справжньому комфортне. У первістному налаштуванні це досить м'який саунд, який не втомлює годинами. Втім, налаштувати звук по-своєму завжди можна в еквалайзері за допомогою Heos.

Варто врахувати: якщо стереоефект «з одного корпусу» видасться недостатнім, можна додати ще один Denon Home 250 — це дозволить отримати по-справжньому розгорнуте стерео, як від кількох звичайних колонок. Крім того, розмістивши продукти Denon Home у різних кімнатах можна створити відмінну мултирум-систему під керуванням HEOS.

Також вам буде цікаво: Новинки Denon Home: фірмовий звук і можливості HEOS

Такий аудіокомплект можна вдосконалювати і нарощувати різними продуктами Denon і не тільки. З одного боку, Denon Home 250 – відмінна самостійна бездротова стрімінгова аудіосистема. З іншого, вона може бути лише першим кроком до серйозного комплексу домашніх розваг, чи увійти до нього, повноправним компонентом.

Приєднуйтесь до telegram-чату, де всі свої, і де можна поспілкуватись у будь-який час!

Мітки: denon

Leave a Comment