Новітні, найменші колонки початкового рівня Bowers & Wilkins 607 S3 — просто захват. П’ять зірок та огляд журналу What Hi-Fi?

Posted by admin 11.10.2023 0 Comment(s) Hi-Fi події,

Новость кратко

What Hi-Fi? Вердикт

Новітні колонки початкового рівня B&W 607 S3 підкорили нас чистим, витонченим і детальним до того ж дуже захопливим звучанням.

Плюси

+ Покращена ясність, витонченість і відкритість
+ Напористе, динамічне і живе звучання
+ Вміють веселитися
+ Класне збирання та оздоблення

Мінуси

- Солодкі високі частоти можуть звучати дещо перевантажено
- Потрібна обережність під час підбору системи
- Зростання ціни порівняно з попередниками

Акустичні системи початкового рівня 600-ї серії від Bowers & Wilkins мають багату історію в журналі What Hi-Fi? Уже восьме покоління цієї серії колонок отримало безліч п'ятизіркових відгуків і нагород. За минулі роки компанія B&W знайшла оптимальну формулу поєднання відмінного звучання і доступної ціни, щоб створити колонки, що сподобаються широкому загалу.

Найменша і найдоступніша з цієї лінійки, нова модель Bowers & Wilkins 607 S3, прийшла на зміну відзначеній нагородами моделі 607 S2 Anniversary Edition. Побіжний погляд на оцінки та захоплені відгуки вже натякають на таланти нового наступника, але це лише мала дещиця того, якими можливостями володіють ці колонки.

Ціна

Не варто дивуватися тому, що ціни зросли з часу останньої ітерації 600-ї серії три роки тому. Однак нова акустична система 607 S3, яка завжди була "малятком" серії, тепер коштує досить значну суму.

Збільшення порівняно з початковою ціною попереднього покоління 607 S2 Anniversary Edition вийшло досить значне. Хоча ми не наважуємося назвати нові колонки по-справжньому "бюджетними", це все ж колонки початкового рівня від B&W, і, на наш погляд, вони мають більш ніж достатній потенціал, щоб виправдати додаткові витрати.

Конструкція та дизайн

Зовні 607 S3 має практично ідентичний вигляд зі своїми попередниками. Від чіткої естетики і розмірів до двусмугової конфігурації — концепція колонок 607 залишилася незмінною.

Нам подобається, що B&W зберегла компактні розміри (кожна колонка має розміри 30 x 16,5 x 20,7 см), що робить 607 S3 відмінним варіантом для невеликих приміщень. Якість збірки чудова, і для своєї цінової категорії колонки мають напрочуд елегантний і преміальний вигляд. Колонки випускаються в трьох варіантах оздоблення: чорний, білий і дуб (останній варіант з контрастною білою передньою панеллю).

Однак це B&W, бренд з багатою історією використання технологій і концепцій зі своїх преміальних лінійок навіть у продуктах початкового рівня. Ось і модель 607 S3 по вінця наповнена оновленнями.

Для початку, вперше застосовано титан у 25-мм твітері з подвійним куполом без розв'язки. У двокомпонентній конструкції твітера використовується тонкий 25-мікронний основний купол, посилений 30-мікронним кільцем — обидва з титану. Традиційно B&W використовувала алюміній у серії 600, а алмаз — у колонках класу high-end 800. За словами представників B&W, перехід на титан у колонках 600-ї серії має забезпечити солодшу, витонченішу та якіснішу деталізацію високих частот порівняно з алюмінієм.

Систему навантаженої трубки в задній частині твітера було подовжено, аби ще більше знизити вплив на фронтальний вихід твітера небажаних стоячих хвиль, спрямованих назад. Також застосовано новий дизайн гриля, запозичений у нової флагманської серії 800 Signature. Стверджується, що обидві модернізації забезпечують більш відкрите звучання 607 S3.

Повернувся 13-см середньо- і низькочастотний динамік Continuum з потужнішим приводом, створеним за мотивами серії 700 S3, а в кросовері застосовано якісніші компоненти для підвищення прозорості.

Ви також побачите, що в нових колонках S3 твітер і мідбас встановлені ближче один до одного, а кільця навколо кожного динаміка злегка перекриваються. На думку B&W, це зроблено для поліпшення інтеграції двох динаміків.

Усередині корпусу 607 S3 для підвищення жорсткості було модернізовано конструкцію, а задня стінка корпусу також отримала нове оформлення. За прикладом моделі 700 S3, розташування клем колонки було змінено на більш акуратне, бічне, яке до того ж відокремлене від порту басового фазоінвертора.

Звук

Таким чином, виконано значний обсяг робіт. Але як звучать нові 607 S3? Неймовірно цікаво. У міксі є чіткість і витонченість — на справді гідному рівні — але від самого початку нас вразило те, наскільки захопливо, жваво і музично звучить ця нова пара.

Замість того, щоб жертвувати динамічною експресією і чистою насолодою заради складнішого і відкритішого звучання, B&W вдалося об'єднати ці елементи в потужний пакет, який просто неймовірно приємно слухати.

Пісні, які ми добре знаємо і які щоразу вмикаємо під час прослуховування — Breezeblocks гурту Alt-J, Terry's Song Брюса Спрінгстіна (Bruce Springsteen), тема Jurassic Park Джона Вільямса (John Williams) — отримали родзинку завдяки цим талановитим колонкам. Вони звучать ритмічно злагоджено, рухливо і добре організовано. Загальна картина також стала більш відкритою, ніж раніше.

Breezeblocks прекрасно ллється, вокал та інструменти ковзають піснею з чудовою чіткістю і звучать як єдине ціле. Вокал Спрінгстіна випромінює теплоту та зернистість і аж тріщить від емоцій. Стаккато барабанних ударів у Pon De Floor від Major Lazer приголомшливо чіткі та щільні; басові лінії натягнені, і хоча вони не так глибоко проникають у кістки, як у великих колонках, вони «приземляються» з ударом.

Неголосні, але грайливі фортепіанні композиції Чіллі Гонзалеса (Chilly Gonzales) звучать чудово і чисто. Кожна нота лягає точно, деталі чітко промальовані, а гармоніки низького рівня, що оточують кожну ноту, наповнені текстурою. 607 S3 прекрасно впоралися з передачею як делікатних високих частот, так і більш глибоких, резонуючих нот.

Новий титановий купол забезпечує більш чисте та приємне звучання високих частот, що приємно слухати. У порівнянні з ним високі частоти старої моделі 607 S2 (багаторазово відзначеної нагородами) звучать доволі грубо. Однак з партнерським обладнанням все ж таки слід бути обережніше, тому що ентузіазм 607 S3 призводить до досить прямолінійної подачі звуку, і будь-який аналогічний топовий комплект може посилити цю якість. Більш збалансований підсилювач (хоч і володіючи достатнім натиском, чіткістю та атакою) допоможе згладити цю властивість. Ми використовували різні підсилювачі – від бюджетного Rega io до чудового Cambridge Audio CXA81 та нашого референсного PMC Cor – і всі вони опановували ці колонки B&W, не поступаючись їх природніми талантами.

Це все ще досить компактні колонки, тому ми не очікуємо від них великого розмаху та авторитетності, але 607 S3 без проблем заповнять звуком невелику чи середню кімнату. При цьому, за необхідності, вони надають задовільне відчуття потужності та пробивної сили, а їхня енергійність стане до вподоби. Переключившись на важкий метал або хіп-хоп, колонки не знижують обертів: почуття ритму та атака переконливо підтримують темп у пісні Run The Jewels Legend Has It, а трешові текстури Slipknot Duality передаються ударно і з агресією.

Під час роботи з 607 S3 ми програвали трек за треком та (що завжди є гарною ознакою) виявили, що колонки відіграють музику будь-якого жанру. Вони також досить прозорі, щоб показати різницю в якості запису. Вони не шумітимуть при відтворенні поганих записів, але те, що колонки B&W початкового рівня здатні продемонструвати, наскільки добре вони можуть звучати при відтворенні високоякісного матеріалу, гідне захоплення.

Ми вражені тим, як мало спотворень з'являється зі збільшенням гучності, але ще більше ми вражені тим, наскільки дзвінко і динамічно звучать колонки навіть на низькій гучності. Колонки чудово справляються з динамікою, тому вступні валторни у темі "Парку Юрського періоду" захоплюють і утримують нашу увагу навіть за досить тихого відтворення.

Вердикт

Що насправді подобається в цих нових колонках 607 S3, так те, що вони вочевидь вміють веселитися і хочуть, щоб ви отримували задоволення, слухаючи їх. Найкращий комплімент, який ми можемо їм зробити, це те, що в результаті ми повністю прослухали всі треки, використовуючи 607 S3, без пропусків.

B&W повернулася до свого коріння, створивши ці приголомшливі колонки, які для свого розміру та цінового діапазону справді є талановитою парою. Ми тішимося, що поряд з новим рівнем чистої деталізації, відкритості та точності звучання, 607 S3 не забувають додавати великі дози енергії та динамічної майстерності. Це виграшна комбінація.

Оцінки

 • Звук 5
 • Складання 5
 • Сумісність 4

Технічні характеристики Bowers & Wilkins 607 S3

 • Тип: Стійкові
 • Динаміки: 25-мм титановий твітер, 16.5 см мід/бас Continuum
 • Фазоінвертор? Так (тил)
 • Двопровідна (Bi-wire)? Так
 • Імпеданс: 8 Ом
 • Чутливість: 84 дБ
 • Габарити (ВхШхГ): 30 x 16.5 x 20.7 см
 • Маса: 4.65 кг
 • Варіанти оздоблення: x3 (білий, чорний, дуб)

Джерело

Також вам буде цікаво: Нова акустична система Bowers & Wilkins 606 S3 — п’ять зірок та огляд від журналу What Hi-Fi?

Приєднуйтесь до telegram-чату, де всі свої, і де можна поспілкуватись у будь-який час!

Leave a Comment