Bowers & Wilkins McLaren Limited Edition Px8 — лімітована версія навушників.

Posted by admin 17.10.2023 0 Comment(s) Hi-Fi події,

Огляд журналу Forbes

Автор Марк Спарроу (Mark Sparrow)

Нові навушники відображають найкращі якості цих двох компаній.

Компанії Bowers & Wilkins та McLaren Automotive спільно випустили обмежену серію бездротових навушників з шумопоглинанням B&W Px8. Спеціально виконана на честь унікального дизайну суперкара McLaren, ця перша спільна робота над навушниками стала результатом давніх відносин між двома компаніями.

Px8 – флагманська модель з лінійки Bowers & Wilkins, і дизайн цієї обмеженої серії знаменує собою стосунки між виробниками суперкарів класу люкс. З 2015 року Bowers & Wilkins відповідає за розробку високопродуктивних аудіосистем, що встановлюються в супер-і гіперкарах McLaren.

Партнерство двох компаній було відзначено трьома нагородами iF design awards за системні інтеграції, які Bowers & Wilkins розробила McLaren Speedtail, McLaren GT і зовсім недавно — для McLaren Artura. Bowers & Wilkins тісно співпрацювала з конструкторами та інженерами McLaren для створення та оптимізації аудіосистеми, встановленої у першому серійному гібридному суперкарі компанії – McLaren Artura.

Суперкар McLaren Artura оснащений найновішими технологіями в галузі акустики, розробленими в Саутвотері, де з 2019 року розташовується дослідницька та конструкторська група Bowers & Wilkins. Це всього за 30 миль від глобальної штаб-квартири McLaren у Сурреї, де вручну збираються супер- та гіперкари.

Px8 McLaren Edition має оздоблення сірого кольору Galvanic grey та відблиски McLaren Papaya Orange, натхненні відомим кольором, який засновник компанії Брюс Макларен (Bruce McLaren) обрав для своїх перших гоночних автомобілів. Розділяючи одержимість McLaren технологіями та естетикою, компанія Bowers & Wilkins забезпечила навушникам Px8 McLaren Edition високоякісне бездротове звучання.

У McLaren Edition Px8 використовуються абсолютно нові 40-міліметрові динаміки Carbon Cone, створені за технологією, що використовується в акустичних системах еталонної якості Bowers & Wilkins. Динаміки Carbon Cone розташовані під кутом усередині кожного амбушюру, аби забезпечити однакову відстань до вух слухача від кожної точки поверхні динаміка, створюючи захоплюючий та точний звуковий ландшафт. За словами Bowers & Wilkins, нові драйвери забезпечують найкращу якість звуку, яку компанія колись отримувала від пари бездротових навушників.

Px8 підтримує аудіокодек aptX Adaptive від Qualcomm, який забезпечує щонайкраще бездротове звучання в поєднанні з сумісними телефонами, планшетами та комп'ютерами. Також підтримуються підключення по кабелю USB-C та аналоговому — 3,5 мм, до того ж обидва типи кабелів входять у комплект постачання, знаходячись у відповідному чохлі.

При бездротовому або дротовому підключенні Px8 використовують високопродуктивну цифрову обробку сигналу (DSP) для створення 24-бітного звуку високої роздільної здатності від провідних потокових сервісів, таких як Tidal та Qobuz. У навушниках Px8 також використовується фірмова технологія шумозаглушення, розроблена Bowers & Wilkins. Отримана технологія дозволяє відсіювати небажані шуми без погіршення відтворюваної музики.

У Px8 вбудовано шість високоточних мікрофонів, які працюють разом для досягнення найкращих результатів. Два мікрофони вимірюють вихідний сигнал кожного динаміка, два реагують на навколишній шум із зовнішнього світу, а два вловлюють голос користувача та забезпечують покращене шумозаглушення.

Також вам буде цікаво: Бездротові навушники з шумозаглушенням Bowers & Wilkins Px8. Розпакування та огляд українською!

Приєднуйтесь до telegram-чату, де всі свої, і де можна поспілкуватись у будь-який час!

Leave a Comment