What Hi-Fi? Awards 2023: 2 нагороди

Posted by admin 17.11.2023 0 Comment(s) Hi-Fi події,

Пройшов місяць після оголошення What Hi-Fi? 107 переможців конкурсу Best Buy. І от, нарешті маємо список переможців конкурсу Awards 2023. 

Англійське видання відзначило 26 з цих 107 — по одному в кожній категорії продуктів. Вони отримали ще більш престижну нагороду "Продукт року". Це сталося 15 листопада 2023 року на щорічній церемонії, що її What Hi-Fi? проводив цього разу спільно з великим AV-ретейлером Sevenoaks Sound and Vision в Лондоні.

Переможці конкурсу "Продукт року" представляють найкращі продукти в усіх охоплюваних What Hi-Fi? категоріях оглядів: від телевізорів до програвачів, від колонок до стримерів і всього, що є межі ними.

Одна з найбільших нагород "Продукту року" в класі поличних колонок дісталася компанії Bowers & Wilkins за видатну модель 607 S3. Вона, за словами What Hi-Fi? цього року "встановила новий стандарт у своїй ціновій категорії". 

Британський бренд також здобув нагороду за чудовий комплект Bowers & Wilkins 606 та 607 S3.

Усі 26 переможців номінації "Продукту року" від What Hi-Fi? за 2023 рік перераховані на сайті видання. Також в номінації "Продукту року"було оголошено п'ять спеціальних щорічних нагород.

Також вам буде цікаво

Приєднуйтесь до telegram-чату, де всі свої, і де можна поспілкуватись у будь-який час!

Leave a Comment