Компоненти Rotel отримали в Україні розширену гарантію 24 місяці

Posted by admin 10.01.2024 0 Comment(s) Hi-Fi події,

Відтепер продукція Rotel має розширену гарантію 24 місяці. Програма діє за умови, що компоненти придбані у офіційних продавців Rotel в Україні.

Відтепер продукція Rotel має розширену гарантію 24 місяці. Програма діє за умови, що компоненти придбані у офіційних продавців Rotel в Україні.

Раніше ми неодноразово висвітлювали питання чим саме може зашкодити купівля hi-fi аудіо техніки у сірих імпортерів. Існує думка, що різниця в ціні настільки велика, що це того вартує. Але це міф, бо продавець сірого товару не може собі дозволити зробити дуже низьку ціну. Якщо вартість нижче, ніж на офіційну продукцію, то виникає питання – чи це новий апарат? Або відновлений (refurbished).

Досліджуючи тему сірого імпорту, ми стикнулись з негативним досвідом покупців, які не отримують гарантійні талони, забираючи техніку, і на цьому етапі продавець припиняє відповідати на повідомлення. (Що вже й казати про гарантійні випадки та банально супровід – питання, пов’язані з підключенням та експлуатацією техніки.)

Програма розширеної гарантії на офіційно ввезений товар вже діє на такі hi-fi марки, як Denon, DALI, Marantz та Bowers & Wilkins, і складає від 2 до 5 років. Детальніше про умови по кожному бренду можна дізнатись на сайті.

Запрошуємо вас доєднатися до програми розширеної гарантії для Rotel!

Умови

1.Купуйте техніку в мережі офіційних продавців Rotel на території України

2.Зареєструйте покупку у формі

Перелік офіційних продавців техніки Rotel ви можете знайти за посиланням.

Також вам буде цікаво: · Refurbished під виглядом нового або «Сірий імпорт» · Бренд Rotel набуває нового значення в Україні. Історія Rotel

Приєднуйтесь до telegram-чату, де всі свої, і де можна поспілкуватись у будь-який час!

Leave a Comment