Представляємо нові бездротові навушники DALI IO-12. Перші навушники, в яких використовуються передові технології із флагманської акустики компанії

Posted by admin 10.01.2024 0 Comment(s) Hi-Fi події,

Данський виробник колонок DALI оголосив, що найближчим часом почнеться постачання перших у світі навушників, у яких використовуватиметься запатентована компанією технологія Soft Magnetic Compound (SMC).

DALI IO-12 оснащені власними 50-мм драйверами компанії, активним шумозаглушенням, акумулятором на 35 годин автономної роботи, адаптивним Bluetooth-кодеком aptX, USB-C та дротовими роз'ємами 3,5 мм.

Компанія заявляє, що її технологія SMC значно зменшує гістерезис, що призводить до низького рівня нерівномірних гармонійних спотворень. Компанія заявляє, що разом із фірмовими дифузорами з целюлозного волокна це призводить до кришталево чистого звуку та наднизьких спотворень.

Навушники DALI IO-12 можна використовувати без проводів або з кабелем з роз'ємами 3,5 мм чи USB-C. У першому випадку навушники працюють у пасивному режимі, у другому можуть обробляти звук з роздільною здатністю до 24 біт/96 кГц. Обидва кабелі входять у комплект.

Крім того, навушники IO-12 від DALI оснащені оголов'ям, амбушюрами та чохлом з натуральної шкіри. Також у DALI IO-12 передбачено два профілі прослуховування. Перший – це режим Hi-Fi, який забезпечує необроблений аудіосигнал зі звуком, таким, яким його задумали під час запису музики. Другий профіль – режим Bass, що забезпечує більш енергійний звук та глибше звучання.

Чекаємо в Україні!

Джерело: AUDIO, VIDEO & MULTIMEDIA

Приєднуйтесь до telegram-чату, де всі свої, і де можна поспілкуватись у будь-який час!

Мітки: dali

Leave a Comment