Огляд саундбару з бездротовим сабвуфером Denon DHT-S416

Posted by admin 30.01.2024 0 Comment(s) Hi-Fi події,

Ханна Коутон (Hannah Cowton), Tech Advisor

Denon DHT-S416 — це солідний саундбар середнього класу за конкурентоспроможною ціною, але низька вартість пов'язана з окремими компромісами.

З першого погляду — Оцінки експерта

Плюси

+ Конкурентоспроможна ціна
+ Відмінні басові тони
+ Вбудований Chromecast

Мінуси

- Надто різкі високі частоти
- Немає попереджень для спорту/радіо
- Великі проміжки між рівнями гучності

Саундбар Denon DHT-S416 – це доступна за ціною аудіосистема, а також перший саундбар Denon із вбудованим Chromecast. Він оснащений сабвуфером, трьома варіантами налаштувань еквалайзера, підтримкою Dolby Audio і може бути об'єднаний в групу разом з іншими колонками Chromecast.

Зі своєю бюджетною ціною він, можливо, не забезпечує того захоплюючого звучання, яке можна отримати від дорожчих моделей. Однак не варто ставитись до нього зверхньо, оскільки потужні баси та яскравий саунд роблять цей саундбар гідним вибором для тих, хто не хоче витрачати зайвих грошей.

Конструкція та дизайн

Загальний вигляд саундбару Denon DHT-S416 цілком класичний та стриманий. Він оснащений переднім центральним динаміком з тканинною оббивкою та логотипом Denon. І саундбар, і сабвуфер мають гострі краї та чорну обробку.

Я тестувала цей саундбар з 50-дюймовим телевізором (на фото його немає), і він чудово вписався в інтер'єр. Якщо у вас менший телевізор, то цей пристрій може виявитися завеликим або навіть не поміститися — його розміри становлять 900 x 54 x 83 мм. Проте це не найбільший саундбар, з тих, що ми бачили.

У верхній частині саундбару розташовані кнопки ввімкнення, джерела сигналу, Bluetooth та регулювання гучності. На задній панелі знаходяться порти, які необхідні для живлення, а також гнізда для підключення телевізора (докладніше про це нижче). Усі необхідні кабелі входять до комплекту.

Стан роботи саундбару, відображується кількістю/кольором світлодіодів, які світять з-під тканини на передній панелі. Наприклад, якщо зменшити гучність, кількість індикаторів зменшиться. Або якщо вимкнути телевізор, індикатори саундбару блиматимуть зеленим, потому згаснуть.

До комплекту Denon DHT-S416 також входить пульт дистанційного керування, за допомогою якого можна вмикати саундбар, змінювати джерело сигналу, регулювати гучність та рівень низьких частот, а також відтворювати/ставити музику на паузу. Є також три налаштування для посилення діалогів та встановлені режими еквалайзера для фільмів, музики та нічного відтворення.

Пульт простий та зручний у використанні, з великим та жирним текстом. Однак для людей з ослабленим зором краще було б використовувати яскравіші кольори для кнопок.

Підключення та налаштування

Налаштування саундбару Denon DHT-S416 дуже просте. На задній панелі є гніздо для підключення живлення, порт HDMI ARC та гніздо для оптичного кабелю (саме цей спосіб я використовував для підключення до телевізора).

На жаль, додаткових портів HDMI на цьому саундбарі немає. Це означає, що ви не зможете підключити до аудіосистеми додаткові пристрої, наприклад ігрову приставку, їх доведеться підключати до портів на телевізорі.

Це перший саундбар Denon із підтримкою Google Chromecast, що означає можливість відтворення музики з телефону з таких програм, як YouTube, Tidal, Deezer, Spotify та інших. Ви також можете використовувати Google Home для синхронізації колонки з іншими аудіопристроями у вашому будинку.

Також є можливість потокової передачі музики через Bluetooth. Однак саундбар підтримує лише базовий кодек A2DP, що означає помітне падіння якості під час відтворення треків через Bluetooth у порівнянні з пристроями, які ми тестували з aptX.
Найкраща якість звуку досягається при дротовому підключенні. До речі кажучи...

Якість звуку

Denon DHT-S416 — система 2.1 з бездротовим сабвуфером з портованим корпусом, що підтримує декодування Dolby Digital та Dolby Digital Plus. Звук, що відтворюється пристроєм, дуже пристойний для своєї ціни. Він насичений та барвистий, у ньому чути найдрібніші деталі композицій та сцени. Завдяки потужним низьким тонам ця акустична система найкраще проявляє себе під час перегляду напружених фільмів, ігор або прослуховування музики, насиченої басами.

Баси в цілому, мабуть, є найсильнішою стороною цього саундбару. Однак якщо ви любите збільшувати гучність, то і баси краще виставляти максимально. Іноді при зменшенні гучності навіть на кілька ступенів може втрачатися насиченість низьких частот.

Середні частоти теж непогані, вони добре поєднуються з музикою та фільмами. А ось високі частоти звучать надто різко і фактично не піддаються контролю. Це означає, що ударні, перкусія та синтезатори часто надто виділяються. Denon забезпечує гарний ефект занурення. Я дивилася фільм "Годзілла проти Конга" і вважаю, що механічні шуми, звуки аварії та польоти літаків звучать чудово.

Однак у цій моделі немає технології 3D або віртуального об'ємного звучання Dolby Atmos, яка є у деяких інших моделях. Якщо ви хочете отримати щось більш захоплююче, як у кінотеатрі, то варто витратити більше грошей на більш дорогу модель.

Встановлені аудіорежими працюють досить добре. Потужні баси в режимі "Кіно" підходять для фільмів з пригодами та трюками, а режим "Музика" добре працює з різними музичними стилями, включаючи рок, електроніку та джаз.

Нічний режим робить звучання набагато тихішим і м'якшим, щоб не заважати сусідам. Також можна використовувати режим попереднього налаштування Pure для прослуховування аудіо без накладання будь-яких ефектів.

Однак тут немає режиму для подкастів, спорту чи радіо. Це означає, що вам доведеться перемикати налаштування, щоб знайти потрібний рівень. Для посилення діалогів передбачено три варіанти.

Переходи між рівнями гучності є досить різкими. Як людина, яка живе у квартирі, я хочу знайти ту золоту середину між відмінним звуком для перегляду фільмів і тим, щоб сусіди не викликали поліцію щодо шуму. З цією аудіосистемою знайти її важко. Якщо ви живете в окремому будинку (або вас не турбує думка сусідів), то це може і не бути проблемою. А при використанні підключення HDMI з ARC, тобто, коли гучність налаштовується телевізором, ця проблема зникає взагалі.

Вердикт

Саундбар Denon DHT-S416 – одне з найдоступніших аудіорішень, якщо вам потрібен сабвуфер, та ще й бездротовий у комплекті. Воно не забезпечує такого 3D-імерсивного звучання, як дорожчі конкуренти з Dolby Atmos або аналогічними функціями, але загалом якість звуку залишається на гарному рівні. Високочастотні ефекти на цьому саундбарі різкуваті й відсутній встановлений режим для голосу — спорту або подкастів. Крім того, це не компактний варіант, враховуйте, якщо у вас невеликий телевізор. Тим не менш, це, безперечно, надійний саундбар, який чудово впорається зі своєю роботою.

Також вам буде цікаво: Відео огляд саундбару з бездротовим сабвуфером Polk Audio MagniFi 2

Приєднуйтесь до telegram-чату, де всі свої, і де можна поспілкуватись у будь-який час!

Мітки: denon

Leave a Comment