Огляд комплекту акустики Bowers & Wilkins 606 S3 та 607 S3. Переможець премії What Hi-Fi? 2023 року

Posted by admin 15.02.2024 0 Comment(s) Hi-Fi події,

Bowers & Wilkins пропонує компактний, але неймовірно потужний комплект акустики для домашнього кінотеатру. За версією What Hi-Fi?

What Hi-Fi? Вердикт

Bowers & Wilkins наводить неймовірно вагомі аргументи на користь відмови від підлогових колонок з цим приголомшливим комплектом акустики.

Плюси

+ Детальний і проникливий звук
+ Відмінна теплота і насиченість вокалу
+ Блискуча динаміка та енергійність

Мінуси

- Могли б звучати трохи просторіше

Ми розглянули колонки Bowers & Wilkins 606 S3 та 607 S3 як окремі стереопари, але що буде, якщо додати до них центральний канал і сабвуфер? Ті, хто скажуть, що це буде комплект акустики для домашнього кінотеатру з об'ємним звучанням, будуть праві.

Саме це ми і зробили, створивши дещо саморобну систему, використовуючи дві пари п'ятизіркових колонок Bowers & Wilkins в якості фронтальних і об'ємних каналів. Але досить про технічні деталі, як звучить цей комплект акустики? Враховуючи, що він складається з двох пар п'ятизіркових динаміків, ви, мабуть, не здивуєтеся, дізнавшись, що звучить він добре. Дійсно добре.

Наша система складається з колонок 606 S3 для фронтальних лівого і правого каналів, 607 S3 для об'ємного звучання, центрального каналу HTM6 S3 та сабвуфера ASW610. Bowers & Wilkins наразі не продає ці колонки в певному комплекті, тому вам доведеться купувати кожен компонент окремо, щоб зібрати цю систему.

Майте на увазі, що фронтальні колонки і колонки об'ємного звучання — це колонки, що встановлюються на стійках, тому вам також потрібно буде врахувати вартість стійок для них. Варто також згадати, що ви можете знайти дуже схожий компонент, який замінює сабвуфер — B&W ASW608 — хоча він коштує трохи дешевше, ми не можемо ручатися за його продуктивність, оскільки ми тестували цей комплект лише з сабвуфером ASW610.

Будова

Почнемо з головних гравців у цій системі – стерео гучномовців Bowers & Wilkins 606 S3. Маючи розміри 34 x 19 x 30 см, 606 S3 набагато компактніші, ніж багато інших колонок для домашнього кінотеатру, які ми тестували.

Усередині 606 S3 ви знайдете двосмугову фазоінверторну конструкцію з 25-міліметровим купольним твітером і 16.5-см дифузором. Титан — головна новинка серії S3 (це те, що ви побачите у всіх колонках цієї серії), устаткованих новим титановим купольним твітером, що супроводжує середньо- і низькочастотний динамік, з дифузором, виготовленим з матеріалу Continuum від B&W. Bowers & Wilkins традиційно використовує алюмінієві твітери, але переходить на титанові, щоб "поліпшити роздільну здатність і витонченість на високих частотах".

Технічні характеристики комплектів колонок об'ємного звучання Bowers & Wilkins 606 & 607 S3

 • Оздоблення x 3 (чорний, білий, дуб)
 • Двопровідна: Так
 • Фронтальні
  • Розміри (ВхШхГ) 34.4 x 18.9 x 30 см
  • Вага 7.05 кг
 • Тилові
  • Розміри (вхшхг) 30 х 16. 5 x 20.7 см
  • Вага 4.65кг
 • Центральний канал
  • Розміри (ВхШхГ) 16 х 48 х 25.5 см
  • Вага 7.7 кг
 • Сабвуфер
  • Розміри (ВхШхГ) 32.2 см х 31 см х 34.7 см
  • Вага 12.5 кг

607 S3 виглядають майже так само, як і 606 S3, хоча мають менші габарити — 30 x 17 x 21 см (ВхШхГ). 607 S3 має таку ж внутрішню будову, як і 606 S3, хоча її середньо/низькочастотний динамік Continuum менший — 13 см.

І 606, і 607 колонки добре виготовлені, з міцними дерев'яними корпусами і вініловим покриттям, що може бути в трьох кольорах: чорний, білий і дуб. Як ми вже згадували в наших оглядах обох відповідних пар, ми цінуємо високоякісну конструкцію і приємний мінімалістичний дизайн, характерний для колонок вищих цінових категорій.

Далі у нас є центральний канал HTM6, який, як і решта комплекту, міцний та компактний. Його розміри складають лише 16 x 48 x 26 см (ВхШхГ). Центральна колонка C. HTM6 — це двосмугова фазоінверторна конструкція з титановим купольним твітером (25 мм) і двома середньо/низькочастотними драйверами з дифузорами Continuum (13 см).

На самкінець маємо сабвуфер ASW610, який, що не дивно, продовжує компактний мотив, який ми бачили в усьому цьому комплекті. Розміри ASW610 складають 32 см x 31 см x 35 см (включаючи ніжки), це компактний сабвуфер з 25-сантиметровим дифузором з паперу та арамідного волокна з довгоходовим дифузором. Він оснащений підсилювачем класу D потужністю 200 Вт.

Звук

Незважаючи на те, що цей комплект займає невелику площу, це, безумовно, не впливає на його продуктивність. Загалом, ми хапаємося за соломинку, коли справа доходить до пошуку причин для скарг, оскільки комплект об'ємної акустики Bowers & Wilkins 606 і 607 S3 Surround Speaker Package вражає у звуковому плані.

Розпочинаючи знайомство з "Інтерстелларом", ми почнемо з культової сцени зради Манна, який намагається залишити Купера і Бренда на безлюдній крижаній планеті. Тут є на що звернути увагу, а саме на захоплююче вокальне виконання, яке справді чудово відтворюється завдяки технологіям B&W. Паніка в голосі Бранд, коли вона поспішає до Купера, що повільно задихається, відчутна, а динаміки відтворюють багату і фактурну, але природну та реалістичну презентацію. Це стосується і плутаного монологу Манна, якого зображує Метт Деймон (Matt Damon), настільки ж емоційного і захоплюючого.

За мить ми стаємо свідками трагічної загибелі Роміллі від вибуху, який передається м'ясистим, потужним басом, різким і контрольованим в однаковій мірі. Це стало можливим завдяки вражаючій динаміці пакета, яка постійно забезпечує миттєвий пробивний і гортанний бас, а також підвищену гучність, коли це необхідно. Іншим прикладом може слугувати наступна сцена, де Манн не може належним чином закрити шлюз, що призводить до дуже раптового вибуху, швидкого поштовху повітря, а потім тиші, з якою акустична система справляється з точним контролем і адекватною силою звуку, коли це необхідно.

Цей комплект S3 також дуже вправний, коли справа доходить до деталей: кожен звуковий ефект всередині корабля відтворюється з винятковою чіткістю і нюансами. Чи то скрип корабля під час маневрів ухилення, чи різні звукові сигнали і клацання панелей управління в кабіні, звук — проникливий, детальний і виразний, а також насичений та повноцінний.
Якщо є один критичний момент, то це порівняно менший масштаб. Коли справа доходить до великих фрагментів, таких як послідовність атаки черв'яків у фільмі "Дюна", нам іноді хочеться трохи більшого масштабу звуку. Тим не менш, цей пакет забезпечує повноцінну і солідну присутність, що дещо компенсує цей недолік.

Переходячи до вступної частини Baby Driver, ми знову повертаємося до сильних сторін цієї системи. А саме до того, наскільки вправно вона працює зі спрямованим звуком. Коли автомобілі проїжджають повз малюка, який чекає, доки його товариші по банді грабіжників завершать справу, ми чуємо, як звук плавно переміщується між колонками, без помітних проміжків між об'ємним і фронтальним та центральним каналами. Звучання також приємно реалістичне, оскільки жодна колонка не виділяється і не привертає до себе уваги, натомість звук органічно поширюється по всьому приміщенню.

Коли події переходять на вищу передачу (буквально) і банда тікає від поліцейської погоні, точність звукового поля продовжує вражати. Коли Subaru Impreza WRX з вереском проходить повороти і крутиться на 180 градусів, нас охоплює захоплюючий, енергійний звук, що розноситься по кімнаті, створюючи вражаюче об'ємне звучання.

Завершуючи стерео музичний тест, Bowers & Wilkins 606 S3 сяють, забезпечуючи блискучу оцінку в музичному відділі, завдяки широкому, насиченому і авторитетному звучанню. Додавання сабвуфера підсилює низькі частоти, що ідеально підходить для важких басових треків, таких як Limit To Your Love Джеймса Блейка (James Blake).

Вердикт

Чесно кажучи, закралася підозра, що цей комплект може бути чудовим, виходячи з нашого попереднього досвіду використання стереопари 606 S3 і 607 S3. Проте ми все ще вражені тим, наскільки добре він звучить в цілому. Чистий, детальний, багатий і динамічний — ця акустична система відповідає усім нашим критеріям.

Оцінки

 • Збірка 5
 • Сумісність 5
 • Звук 5

Також вам буде цікаво: Відеоогляд поличної акустики Bowers & Wilkins 607 S2

Приєднуйтесь до telegram-чату, де всі свої, і де можна поспілкуватись у будь-який час!

Leave a Comment