Акустика Bowers & Wilkins 700 Signature — повернення 700 Studio Sound

Posted by admin 29.03.2024 0 Comment(s) Hi-Fi події,

Компанія Bowers & Wilkins представила акустичні системи серії 700 Signature. Вона спирається на свою історію, використовуючи передові технології, які були вдосконалені та оптимізовані досвідченими інженерами Bowers & Wilkins.

Нові моделі Bowers & Wilkins 702 S3 Signature, 705 S3 Signature та HTM71 S3 Signature базуються на спадщині, що сходить до знаменитої акустики Silver Signature 1991 року.

Твітер з карбоновим куполом спеціально розроблений для серії 700. Він підвищує поріг роздільності до 47 кГц, забезпечуючи високу точність та деталізацію. Останнє покоління корпусу твітера Solid Body має більш витягнуту форму.

Корпус виготовлений з цілого куска алюмінію. Модернізовані кросовери отримали покращені конденсатори Mundorf та оновлені роз’єми динаміків для ще чистішого та вишуканішого звуку.

Корпуси нових моделей мають два варіанти обробки: північно-синій металік та глянцевий датук. Кожна колонка Bowers & Wilkins 700 Signature має спеціальну металеву табличку, на якій вказано її належність до серії.

AUDIO, VIDEO & MULTIMEDIA 

Приєднуйтесь до telegram-чату, де всі свої, і де можна поспілкуватись у будь-який час!

Leave a Comment