Bowers & Wilkins AM-1: якісний звук на відкритому повітрі!

Posted by admin 27.04.2024 0 Comment(s) Hi-Fi події,

François (Франсуа), Son-Vidéo

Ландшафтна акустика Bowers & Wilkins AM-1 – це двосмугова модель, здатна протистояти дощу, вітру, ультрафіолетовому випромінюванню та екстремальним температурам. Окрім вражаючого дизайну з непомітним кронштейном, вона оснащена передовими технологіями, розробленими Bowers & Wilkins для домашніх колонок та забезпечує високоякісне відтворення звуку на відкритому повітрі.

Завдяки високій потужності в 100 Вт ці чорно-білі колонки ідеальні для тераси, веранди, саду або будь-якого іншого місця, з можливістю екстремальних погодних умов. Їхня оригінальна система прокладки кабелю спрощує монтаж та забезпечує ідеальну інтеграцію.

Bowers & Wilkins AM-1 призначена для встановлення на відкритому повітрі, у внутрішньому дворику чи саду.

Bowers & Wilkins AM-1: упаковка та аксесуари

Колонки Bowers & Wilkins AM-1 поставляються з двома кутовими настінними кронштейнами, ключем Torx для встановлення кожної колонки на основу та посібником з експлуатації з шаблоном для монтажного свердління.

Вміст упаковки

 • Пара чорно-білих AM-1
 • Пара кронштейнів
 • Пластиковий ключ Torx
 • Інструкція з експлуатації з шаблоном для свердління

AM-1: презентація

Водонепроникні та міцні

Колонка Bowers & Wilkins AM-1 призначена для використання на відкритому повітрі будь-якої пори року. Ця колонка ідеально підходить для прослуховування музики на терасі або в саду за будь-якої погоди. Її міцний корпус стійкий до дощу, снігу, пилу та вітру. Bowers & Wilkins AM-1 також стійкі до ультрафіолетових променів та екстремальних температур. Таким чином, їх можна залишати на вулиці цілий рік, а ідеальна гідроізоляція означає, що їх можна встановлювати навіть у місцях, з можливістю впливу негоди, або поряд з басейном.

Колонка Bowers & Wilkins AM-1 оснащена алюмінієвим грилем, встановленим на надтвердому, захищеному від атмосферних впливів шасі.

2-смуговий пасивний радіатор

Bowers & Wilkins AM-1 оснащена 5-дюймовим мідбасовим динаміком зі скловолоконним дифузором. Цей матеріал, що поєднує в собі жорсткість та легкість, також дуже стійкий до екстремальних погодних умов. Цей 5-дюймовий динамік з'єднаний з пасивним радіатором, розташованим у задній частині колонки і відповідальним за розширення басів AM-1 замість порту, що використовується в конфігураціях з фазоінвертором. Радіатор складається з жорсткої опуклої оболонки, що встановлена на водонепроникній пластиковій рамці і дуже ефективно поширює баси.

Відтворення найвищих частот забезпечується дюймовим твітером з алюмінієвим куполом. Твітер встановлений у трубці Nautilus, яка відповідає за усунення тилових хвиль, здатних заважати дифузору. Трубка Nautilus поступово звужується та заповнюється звукопоглинаючим матеріалом для поступового ослаблення енергії тилової хвилі доти, доки практично весь небажаний резонанс не буде усунений. Хвиля концентрується через отвори в полюсних наконечниках драйвера (подалі від діафрагми) і поступово зникає в трубці.

100 Вт RMS, від 51 Гц до 22 кГц

Вулична колонка Bowers & Wilkins AM-1 має чутливість 86 дБ, номінальний опір 8 Ом та може підтримувати максимальне посилення 100 Вт RMS. Виробник рекомендує підключати до колонки підсилювач потужністю від 20 до 100 Вт, розраховані на опір 8 Ом, який використовується в переважній більшості підсилювачів Hi-Fi та A/V-ресиверів, представлених на ринку. Ця чорно-біла вулична колонка охоплює діапазон від 51 Гц до 22 кГц.

Швидке та просте збирання

Bowers & Wilkins AM-1 проста у встановленні і може бути закріплена на стіні або перегородці з дерева, металу, гіпсокартону або таких матеріалів, як цегла або шлакоблоки. Алюмінієвий кронштейн дозволяє встановлювати її вертикально чи горизонтально, тобто її можна встановити, наприклад, під звисом даху. Після встановлення колонку можна повернути (вертикальний монтаж) або нахилити (горизонтальний монтаж) на 220 градусів.

Прокладання кабелів

Колонка Bowers & Wilkins AM-1 підключена з використанням дуже дотепної конструкції. Два пружні металеві роз'єми вбудовані в кронштейн на стороні настінного монтажу і призначені для підключення кабелю колонки, що йде від підсилювача. Ці клеми підключаються кабелями, що проходять через кронштейн, які, таким чином, ізольовані від будь-якого контакту із зовнішнім середовищем, до двох концентричних металевих кілець, вбудованих у систему кріплення колонки до кронштейну. Ці два кільця діють як плюсові та мінусові клеми. З боку колонки два металеві контакти інтегровані в систему кріплення і торкаються до відповідного кільця кронштейна після прикручування колонки до нього.

Ця оригінальна система гарантує непомітну установку без видимих кабелів. Це також гарантує оптимальний контакт, незалежно від положення колонки, не створюючи напруження кабелів.

AM-1: основні характеристики

 • Макс. потужність: 100 Вт RMS
 • Рекомендована потужність підсилювача: 20–100 Вт (8 Ом, без обмежень)

Драйвери

 • 1 x 5-дюймовий мідбасовий динамік з дифузором зі скловолокна + пасивний випромінювач ABR
 • 1 x 1-дюймовий твітер Nautilus з алюмінієвим куполом

Вимірювання

 • Частотна характеристика: від 51 Гц до 22 кГц (-3 дБ)
 • Чутливість: 86 дБ
 • THD: < 1% від 200 Гц до 20 кГц (86 дБ на відстані 1 м)
 • Номінальний опір: 8 Ом (мінімум 5,2 Ом)

Загальне

 • Розміри (Ш х В х Г): 180 х 310 х 210 мм
 • Вага нетто: 4 кг

AM-1: монтаж

Для нашого огляду ми встановили вуличні гучномовці Bowers & Wilkins AM-1 під альтанкою у нашому саду за допомогою нержавіючих шурупів. Просвердливши отвір для акустичного кабелю, ми прикріпили кронштейн до основи, переконавшись, що він встановлений рівно.

Потім ми вставили кабель ззаду і перед тим, як прикріпити кришку, підключили його до клем.

Нарешті, ми встановили колонку на кронштейн і розташували її, перш ніж повністю затягнути гвинти. Колонка та підставка кріпляться довгим гвинтом з нержавіючої сталі, що входить у комплект поставки, за допомогою ключа Torx, що входить до комплекту. Цей пластиковий ключ варто замінити на металевий, щоб забезпечити надійніше кріплення.

Ми протестували колонки Bowers & Wilkins AM-1, підключивши їх до стереопідсилювача Rega IO, який видає потужність 2 x 30 Вт на навантаженні 8 Ом. Для цього ми використовували акустичний кабель NorStone Silver 150. Підсилювач не є водонепроникним, тому його необхідно розміщувати всередині будинку. Для керування ним із саду до підсилювача був підключений мережевий аудіоплеєр для відтворення музики через Qobuz із програми на смартфоні та з ПЗ Audirvana на ноутбуці.

Bowers & Wilkins AM-1: враження від прослуховування

Незважаючи на скромну потужність Rega IO, ця комбінація виявилася цілком здатною ефективно відтворювати музику в нашому саду, а не лише в альтанці. Колонки добре реагували і розподіляли звук по великій площі без необхідності занадто сильно збільшувати гучність підсилювача.
Тільки-но колонки Bowers & Wilkins AM-1 були трохи нахилені до зони прослуховування, ми змогли насолодитися точним стереопростором, точним центруванням голосів та переконливою шириною звукової сцени.

Енергія, вкладена в колонки підсилювачем, призвела до дуже гарної ритмічної основи та бездоганної реакції. Тому, незважаючи на використання пасивного випромінювача, послаблення на низьких частотах не було.

Відчуття від прослуховування виявилося глобально збалансованим: колонки Bowers & Wilkins AM-1 пропонують чіткі та точні високі, насичені середні та чітко виражені низькі частоти. Звичайно, умови навколишнього середовища мають прямий вплив на звук, і ідеальною є тиха обстановка, що дозволяє повною мірою скористатися акустичними властивостями цих колонок. У цьому випадку ми насолоджувалися багатим і детальним звуком з чітко вираженим ритмом низьких частот, реалістичними тембрами та безліччю деталей.

AM-1: Кому вони призначені?

Колонки Bowers & Wilkins AM-1 створені для тих, хто шукає надійний, захищений від атмосферних впливів сетап, щоб насолоджуватися справжнім Hi-Fi звуком на терасі, патіо або в саду. Колонки також сподобаються тим, хто хоче відтворювати музику у ванній або біля басейну без шкоди якості звуку. Колонки Bowers & Wilkins AM-1 також рекомендовані для використання у кафе, ресторанах, зонах прийому та торгових приміщеннях.

AM-1: висновок

Вуличні гучномовці Bowers & Wilkins AM-1, прості в інсталяції завдяки оригінальній підставці з вбудованою проводкою, красиво оформлені та досить прості у подачі живлення, вони є чудовим рішенням для відтворення музики в саду. Встановлені в нашій альтанці вони, незважаючи на свої розміри, були відносно непомітними і не відволікали від навколишнього оточення.

Як тільки музика починає грати, вона стає детальною, точною та енергійною. Хоча і не дуже глибокий, бас добре виражений та ефективно позначає ритм навіть на помірній гучності. Прослуховування настільки приємне, що постійно виникає спокуса додати гучності.

Нам сподобалося

- Легкий монтаж
- Гарна чутливість
- Тональний баланс

Нам би хотілось

- Металевий ключ Torx
- Більш доступна ціна

Також вам буде цікаво: Всепогодна акустика Bowers & Wilkins AM-1 — повністю відповідає очікуванням від англійського бренду

Приєднуйтесь до telegram-чату, де всі свої, і де можна поспілкуватись у будь-який час!

Leave a Comment