Matrix Audio — здобутки бренду

Posted by admin 12.06.2024 0 Comment(s) Hi-Fi події,

Створення бренду

Це були літні канікули 2001 року в Сіані, красивому стародавньому місті з багатою культурною історією, де троє однокласників разом працювали над створенням своїх перших колонок. Їхня любов до музики та ентузіазм щодо аудіотехніки заклали основу дружби на все життя.

На початку 2006 року ці троє закінчили свої університети і вирішили почати спільну роботу над створенням нових аудіопристроїв. Вони використовували свої технічні знання для створення свого першого ЦАП "гідної якості". Вони насолоджувалися музикою, життям, а також почуттям досягнень і гордості, що приходить із проектуванням і створенням аудіообладнання. Незабаром з’явилася ідея створити бренд і виробляти аудіопродукцію. Народилася компанія Matrix Audio!
Новою відправною точкою стала заснована ними у Сіані компанія Matrix Electronic Technology Co., LTD та реєстрація торгової марки Matrix Audio.

Концепція бренду

Назва бренду походить від математичного поняття "матриця". "Матриця" побудована на портреті та пейзажі. «Ми називаємо бренд "Матриця", бо шукаємо баланс між двома вимірами. Ми перевіряємо аудіопродукти шляхом прослуховування та огляду, тому ми також включили цю концепцію в наші проекти. Всі наші продукти мають не тільки чудові характеристики звуку, а й чудовий дизайн, який можна інтегрувати в домашню обстановку. Гармонія — мета наших постійних зусиль.»

Гасло

Into The Music (До музики) — це гасло Matrix Audio, яке виражає стан життя з музикою всюди, до насолодження музикою та інтеграції музики в наше життя. Музика — це початковий задум.

Позиціонування бренду

Молодий, раціональний та енергійний. Молодий Hi-Fi бренд з Китаю, Matrix Audio проводить незалежні дослідження і розробки, постійно впроваджує інновації та використовує нові технології, як концепцію розробки продукції. Компанія створює чудове аудіообладнання, обслуговує аудіофілів, які люблять музику і мають правильний підхід та розуміння естетики звуку.

Еволюція бренду

2006-2009 рр.

Початковий ЛОГОТИП

Початковий логотип використовувався з 2006 по 2009 рік. У той час компанія в основному виробляла ЦАПи і називала продукти математичним словом "MATRIX". Як і новонароджена дитина, продукти на той час мали дещо аматорський вигляд, але це було скоріше навчання і наслідування.

2009-2015 рр.

ЛОГОТИП 2-го покоління

Логотип 2-го покоління використовувався з 2009 по 2015 рік і являв собою текстовий і графічний товарний знак, який перетворюється з літер на спеціальні шрифти. Як і зовнішній вигляд логотипу, мова дизайну в цей період має тенденцію бути дугоподібною і заокругленою. У ті роки діяльність Matrix Audio була направлена на постійні дослідження. Розробники Matrix послідовно побудували кілька серій, які загалом налічують понад 10 моделей. Функціональність і позиціонування продукту на ринку поступово стають більш зрозумілими.

2015-2018 рр.

ЛОГОТИП 3-го покоління

Логотип третього покоління, який використовувався з 2015 по 2018 рік, став результатом кількох років досліджень. «Ми маємо досвід проектування і виробництва різної продукції та накопичили великий досвід. Продукти зробили чудовий стрибок з точки зору звуку, функціональності та технологій обробки. Ми сподівалися, що образ бренду також буде сприйматися відповідним чином, тому в черговий раз оновили дизайн бренду. Ми взяли абревіатуру "Matrix Audio" і об'єднали дві літери, щоб сформувати абстрактний графічний логотип, і визначили колір бренду, який означає молодість і свіжість.»

З 2018 року. ЛОГОТИП 4-го покоління.

Логотип 4-го покоління з'явився 2018 року. Matrix Audio випустила нові моделі, що підключаються до мережі, з можливістю потокової передачі. Розробники хотіли зробити цю подію важливою віхою, щоб надати нового сенсу цьому новому складу. Вони створили нову візуальну ідентичність, реконструювавши букви М і А за допомогою ліній під кутом 26,5 градусів. Цей абсолютно новий графічний логотип було розроблено з використанням чітких жорстких ліній, щоб зробити очевидними відмінності з усіма попередніми логотипами. Новий фірмовий колір темно-синій символізує зрілість і смак. 

У новому вигляді продуктів використовуються лаконічні та чіткі геометричні лінії як обрамлення, доповнені поєднанням сріблястого та чорного обробки, що створює сильне відчуття сучасності. За ці роки бренд Matrix Audio став часто впізнаватися публікою.

Спрямованість продукту

«Ми дотримуємося незалежних досліджень і розробок обладнання, програмного забезпечення та додатків, вважаючи накопичення програмних і апаратних технологій основною конкурентоспроможністю бренду, а найкраща якість звуку є головним пріоритетом. Створення більш інтелектуальних аудіопродуктів і підтримка потокового передавання допомогли в розвитку та спрямуванні наших продуктів і програмного забезпечення. Наш мобільний додаток MA Remote стане основним інтерактивним інтерфейсом для всіх наших майбутніх Hi-Fi аудіопродуктів, тож потокова передача у високій розподільній здатності може легко стати частиною життя людей.»

Відгуки клієнтів

Компания бере активну участь в аудіошоу та прослуховуваннях у Китаї та за кордоном. Бренд і продукція здобули визнання клієнтів як на китайському, так і на зарубіжних ринках. Matrix Audio заслужила гарну репутацію і отримала безліч нагород від професійних установ і засобів масової інформації в галузі.

09-image015.jpg

Мережа продажів

Компанія працює зі 101 партнером із 38 країн світу, надаючи професійні презентаційні, продажі та технічні послуги. Це видатні дистриб'ютори/дилери аудіоіндустрії. Володіючи відмінними знаннями та демонстраційними виставковими залами, вони надають клієнтам найкращі послуги. Вони дають змогу аудіофілам і шанувальникам музики познайомитися з Matrix Audio, зрозуміти й випробувати продукти, а також стати їхніми власниками.

Сьогодення та майбуття

Після багатьох років наполегливості та зусиль сьогоднішня компанія Matrix Electronic Technology Co., LTD перетворилася на професійну компанію, що об'єднує дослідження, проєктування, виробництво, маркетинг і продаж цифрової аудіопродукції Hi-Fi. Наразі в команді працює понад 30 членів, включно з розробниками програмного та апаратного забезпечення, розробниками додатків для iOS та Android з незалежною інтелектуальною власністю. Ці продукти пройшли CE, CCC та інші сертифікати безпеки, а також спеціальні сертифікати аудіо. У 2022 році компанія також приєдналася до Китайської асоціації аудіоіндустрії.

Найближчими роками Matrix Audio докладатиме постійних зусиль, щоб стати одним із найкращих брендів у сегменті ринку, випускаючи чудові продукти та надаючи якісніші послуги своїм клієнтам. 

Приєднуйтесь до telegram-чату, де всі свої, і де можна поспілкуватись у будь-який час!

Leave a Comment