Акція Matrix Audio! Безкоштовна річна підписка Qobuz у подарунок!

Posted by admin 01.07.2024 0 Comment(s) Hi-Fi події,

Акція! Отримайте безкоштовну річну підписку на Qobuz у подарунок і слухайте музику у форматі Hi-Res!

При купівлі будь-якої техніки Matrix Audio ви отримуєте у подарунок безкоштовну річну підписку від сервісу потокової музики Qobuz. 

Умови програми

    Акція діє на офіційну техніку Matrix Audio, придбану у офіційних продавців Matrix Audio в Україні, та за наявності чеку.

Також вам буде цікаво: Matrix Audio — здобутки бренду

Назва бренду Matrix Audio походить від математичного поняття «Матриця». Це баланс між двома вимірами: аудіопродукти оцінюються шляхом прослуховування та перегляду. Всі продукти Matrix не тільки мають чудові характеристики звуку, але й мають чудовий дизайн. Гармонія – от ціль постійних зусиль.

Matrix Audio створили в 2006 році троє колишніх однокласників, щойно отримавши дипломи. Вони використовували свої технічні знання для створення першого ЦАПа «гідної якості». Компанія Matrix Electronic Technology Co., LTD була заснована в Сіані.

Асортимент компанії включає ЦАПи, мережеві плеєри та ресивери. Продукція Matrix Audio адресована аудіофілам, ентузіастам з високими вимогами до якості життя, професіоналам музичної індустрії, людям з відповідним статком, яких цікавить не лише якість звуку, але й дизайн, майстерність виготовлення, тощо. Тому апаратура Matrix Audio декодує DSD/DXD та PCI 32Біт/768кГц, з коаксіальними і AES/EBU інтерфейсами. Підсилювачі для навушників працюють у класі А. 

Наразі продукція Matrix Audio вже є в наявності в Україні, представлена на нашому сайті та у шоу-румі в Києві. 

Приєднуйтесь до telegram-чату, де всі свої, і де можна поспілкуватись у будь-який час!

Leave a Comment