Акустична пара Scansonic HD MB5 B

код товара: [240018]       (ціна за 1 пару)
Акустична пара Scansonic HD MB5 B

Акустична пара Scansonic HD MB5 B

MB5 B - це унікальна для підлоги колонка, корпус якої має елегантно вигнуту форму і міцну структуру посилену карбоновими вставками. На додаток до герметичному стрічковому твитер і одному 5.25-дюймовому СЧ-динаміку з дифузором з скловолокна, MB5 B має ще три схожих 5.25-дюймових низькочастотних динаміка, які розширюють можливості акустичної системи в нижньому регістрі. Всі ці конструктивні і технологічні особливості дозволяють MB5 B відтворювати дуже чіткий і прозорий звук з глибокими, контрольованими басами.

стрічкові твітери

Конструктори Scansonic HD з самого початку були переконані, що деякі основні технічні рішення, застосовані в акустичних системах Raidho, матимуть основне значення. Колонки Scansonic HD серії MB-B були розроблені на основі стрічкового твітера, який працює з суперлегкої діафрагмою, запаяної по краях, щоб забезпечити плавний перехід до області середніх частот.

Стрічковий твітер має мембрану з надзвичайно низькою масою. Вона являє собою сендвіч з каптона і алюмінію завтовшки всього 20 мкм, а отримана маса становить близько 0.03 г, що приблизно в 50 разів менше, ніж у будь-якого звичайного текстильного, керамічного, берилієвого або алмазного купола. Менша маса безпосередньо сприяє більш високій роздільній здатності і меншою забарвленні відтвореного матеріалу.

перероблений кросовер

Кросовери були повністю перероблені. Це призвело до набагато більш лінійному і природному звучанню, яке чітко простежується в усьому модельному ряді MB-B. Кросовер був розроблений так, щоб зрівняти за часом звучання всіх динаміків на відстані прослуховування. В результаті вийшла колонка, яка не тільки забезпечує велику і точну звукову сцену, але і може похвалитися синхронізацією, яка змусить вас притоптують ногою і викличе посмішку на вашому обличчі!

Плетені дифузори з вуглеволокна

Для серії MB-B компанія Scansonic розробила ребристу вуглецеву мембрану без пилозахисного ковпачка. Ретельно оптимізуючи форму і жорсткість, Scansonic вдалося зробити дуже тихий НЧ-динамік, який чудово поєднується з стрічковим твитером. НЧ-динамік має підвісну магнітну систему, з довгим лінійним ходом і чудовими басовими характеристиками.

Динаміки були ретельно спроектовані, щоб відповідати тонкому невеликому корпусу. Карбоновий дифузор має дуже малу вагу, що в поєднанні з потужною магнітною системою забезпечує надзвичайно динамічне звучання. Приємним побічним ефектом цих конструктивних рішень є те, що період "прогріву" значно скоротився і становить близько 100 годин, що означає, що ви зможете швидше почути кращий звук, який можуть запропонувати ваші колонки.

Скандинавський дизайн і якість збірки

Акустичні системи серії MB5 B мають міцну основу в традиціях скандинавського дизайну. Якщо дивитися на них прямо спереду, то вони прості, витончені, елегантні, візуально мають прямокутні обриси, якщо ж дивитися під кутом, то вигнуті лінії створюють спокійний органічний образ. Округлі краю корпусу зменшують дифракцию і мінімізують звуковий відбиток на частотній характеристиці.

Внутрішня конструкція була змінена для оптимізації повітряного потоку, що в поєднанні з мінімальним використанням демпфуючого матеріалу дозволило добитися дуже динамічного і лінійного відтворення низьких частот. Старі акустично вентильовані корпусу тепер замінені корпусом з портом, який налаштований на оптимальну імпульсну віддачу, що забезпечує більш лінійне, динамічне і детальне відтворення низьких частот, і в той же час робить розміщення колонок в приміщенні набагато простішим і універсальним.

Відмінне звучання з будь-яким підсилювачем

Колонки Scansonic MB-B за своєю конструкцією є легким навантаженням практично для будь-якого підсилювача. Імпеданс не опускається нижче 4 Ом ні в однієї моделі, а чутливість висока у всіх пристроїв. Виробник рекомендує високоякісний підсилювач, при цьому неважливо, чи буде це ламповий підсилювач, напівпровідниковий, класу D або класу А. Колонки MB-B створені для того, щоб відмінно звучати з будь-яким пристроєм, до якого ви їх підключіть.

Серія MB

Серія MB-B, тепер уже в другому поколінні, заснована на технологіях, що беруть початок у всесвітньо відомих колонках Raidho Acoustics, в першу чергу, на фірмовому стрічковому твітері. Моделі MB-B є ряд доступних за ціною акустичних систем, мета яких - запропонувати дуже високий рівень якості, і все це в класичному і автентичному скандинавському дизайні. Серія MB-B була розроблена для того, щоб побачити, наскільки далеко можна зайти в рамках бюджету, розробивши серію продуктів, доступних для більшості людей, але при цьому не допускаючи компромісів в якості звуку.

Дизайн був дуже важливий, і візуально колонки MB-B підійдуть для будь-якого приміщення завдяки чистим лініям і простого вибору сучасних кольорів: атласний білий або чорний.

Підставки MB продаються окремо і доступні в двох варіантах виконання. Один з них відповідає регульованим алюмінієвим ніжок, які можна побачити на більших моделях MB B.

Ключові особливості

 • Пара 2.5-смугових підлогових колонок
 • Стрічковий твітер з високою роздільною здатністю і низькою маси
 • Чотири 5.25-дюймових СЧ/НЧ динаміка з дифузором з вуглеволокна
 • Закруглена конструкція корпусу зменшує дифракцию і непотрібне фарбування звучання
 • Порти фазоінвертора в тиловій частині колонки
 • Регульовані ніжки з високоякісного алюмінію
 • Візуально і тембрально відповідають іншим колонкам серії MB
 • Максимальна продуктивність щодо конкурентів у своєму ціновому діапазоні
 • Технологія, успадкована від всесвітньо відомих акустичних систем Raidho Acoustics
 • Автентичний скандинавський дизайн

Про бренд Scansonic HD

Було б неможливо уявити Scansonic, не згадавши спочатку Raidho. Пропрацювавши з колонками Raidho більше 12 років, ця данська група інженерів і дизайнерів зіткнулася з абсолютно новим завданням, коли їм було доручено створити нову серію високопродуктивних колонок для бренду Scansonic.

З самого початку команда Scansonic прагнула використати весь досвід і сильні сторони, отримані при розробці колонок Raidho. У той же час вони повинні були пам'ятати про багаторічному спадщині і скандинавських традиціях дизайну бренду Scansonic. Кінцевою метою було створення найкращих колонок в розумних фінансових межах.

Технічні характеристики Scansonic HD MB5 B

 • Тип: пасивна підлоги АС
 • Акустичне оформлення: фазоінверторний
 • Кількість смуг: 2.5
 • динаміки:
  • ВЧ-динамік: 1 х герметичний стрічковий твітер з багатошарової мембраною з каптона/алюмінію
  • СЧ-динамік: 1 x 5.25" (133.4 мм)) дифузор з плетеного вуглеволокна
  • НЧ-динаміки: 3 x 5.25" (133.4 мм) дифузор з плетеного вуглеволокна, спрямовані в бік
 • Діапазон частот: 29 Гц - 40 кГц
 • Частота кроссовера: 250/2600 Гц
 • Чутливість: 90 дБ
 • Рекомендована потужність підсилювача: від 50 Вт
 • Імпеданс:> 4 Ом
 • Розміри (Ш x В x Г): 178 x 1185 x 319 мм
 • Вага: 24 кг
Характеристики
Bi-wiring ні
Вага 25 кг
Діапазон частот 29 – 40000 Гц
Кількість динаміків ВЧ 1
Кількість динаміків НЧ 3
Кількість динаміків СЧ 1
Кількість динаміків СЧ/НЧ -
Кількість смуг 2.5
Мінімальний імпеданс 4 Ом
Назва Акустическая пара Scansonic HD MB5 B
Номінальний імпеданс 4 Ом
Оформлення фазоінверторного типу
Рекомендована потужність підсилювача от 50 Вт
Розмір динаміка НЧ (дюйми) 5.25
Розмір динаміка НЧ (мм) 133.4 мм
Розмір динаміка СЧ (дюйми) 5.25
Розмір динаміка СЧ (мм) 133.4 мм
Розмір динаміка СЧ/НЧ (дюйми) -
Розмір динаміка СЧ/НЧ (мм) -
Розміри 178 x 1185 x 319 мм
Розташування фазоінвертора заднє
Тип пасивна
Тип розміщення підлогова
Тип товару Підлогова акустика
Частоти кросовера 250 / 2600 Гц
Чутливість 90 дБ

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Безкоштовна доставка!

Безкоштовна доставка Hi-Fi аппаратури по Україні!

Шоу-рум

Можна послухати у нашому салоні чи мережі партнерів.
Записатися на прослуховування >>>

 • Views: 3247
 • Виробник: Scansonic HD
 • Код товара: 240018
 • Цена за: 1 пару
 • Наявність уточнюйте!
 • 343 238 грн.
 • Замовити в 1 клік

Мітки: 240018 240019 240020