Пасік для програвача грампластинок Thorens TD-101A/TD-102A/TD-201/TD-202/TD-1500
код товара: [240335]       (ціна за 1 шт.)
-22% Пасік для програвача грампластинок Thorens TD-101A/TD-102A/TD-201/TD-202/TD-1500
Характеристики
  • Призначення: приводний ремінь для програвача вінілових дисків
  • Сумісні моделі: TD 101 A, TD 102 A, TD 201, TD 202, TD 1500
  • Діаметр: 550 мм
  • Ширина: 4.6 мм
  • Форма профілю: плоский
  • Кількість в упаковці: 1 шт.
Характеристики
Длина 550 мм
Толщина 4.6 х 0.6 мм